עיצוב חדר שינה רומנטי

מה תפקידו של חדר השינה? להרגע בסוף יום מתוח? להתפנק בפוך עם בן הזוג? לישון כמו תינוק?
האווירה ששוררת בחדר השינה מושפעת באופן ישיר מהעיצוב שלו ולכן חדר השינה הוא המקום המתאים ביותר לעיצוב רומנטי, פרחוני ועדין אשר יוצר מראה רך.
איך ליצור את חדר החלומות?

עיצוב חדר שינה

1. מצעים- הדבר הבולט ביותר בחדר השינה הוא המיטה ובדירות קטנות המיטה אף תופסת את מרבית החדר. מצעים יפים יכולים להיות פריט נוי ולהשפיע כמעט לבד על העיצוב. רוצים לבלות ערב רומנטי? שימו מצעים לבנים עם עיטורי שושנים אדומות, רוצים להתכרבל בערב חורפי? שימו מצעים בגווני כחול- אפור עם דוגמאות של עלים או פרחים גדולים.

2. כריות נוי-  כריות נוי במגוון גדלים ודוגמאות יכולות להפוך כל חדר רגיל לסוויטת פאר רומנטית במלון בוטיק. הבעיה בכריות הוא בכך שיש צורך להסירן בערב על מנת לישון ולסדרן מחדש בבוקר על מנת להחזיר את מראה המיטה המעוצבת. מי שאוהב כריות ולא מפריע לו עניין הסידור התמידי יכול ללכת על זה בגדול עם שתי כריות ענקיות כראש מיטה, עוד שלוש כריות בינוניות ועד שתי כריות בצורות מיוחדות- עיגול או צורת סוכריה. למראה פרחוני ניתן לרכוש שלוש כריות פרחוניות וליתר הכריות מומלץ לבחור צבע אחיד שהוא אחד מהצבעים המופיעים על הכריות הפרחוניות.

עיצוב חדרי שינה

3. טפט- הטפטים חוזרים היום ובגדול! מכיוון שחדר השינה הוא המקום להרגעות מומלץ לשים טפט רק על קיר אחד, עדיף כרקע למיטה ואת יתר קירות החדר לצבוע בגוון מעט בהיר מצבע הטפט. למראה רומנטי ביחרו טפט בעל פרחים גדולים ומרווחים בצבעים חמים כגון אפרסק או שמנת.

4. הכל בפרטים הקטנים- את עיצוב החדר הרומנטי ניתן להבליט באמצעות פרטי נוי שונים המוצבים במקומות אסטרטגיים בחדר. ביחרו צבע אחד חזק שמושך את העין ומשתלב עם הצבעים שבחרתם לקירות ולמצעים ושלבו אותו ברחבי החדר. ניתן לרכוש מנורות לילה מיוחדות, להציב ואזה גדולה עם פרחים בפינת ריקה בחדר או אפילו לקנות כמה פסלונים קטנים ולשלבם במדפים או על השידה.

עוד רעיונות עיצוב לבית תוכלו למצוא כאן

Google+
כל היופי שבטבע- פורטל פרחים ועיצובים located at 511/67 Huynh Van Banh , Ho Chi Minh, VN . Reviewed by 40 customers rated: 4 / 5